JAUNUMS!
Pievienojies!
Stokker e-veikalā , iegādājoties preces virs 150€, piegāde - bez maksas.
Open MenuProduktu katalogsOpen CartOpen SearchOpen Account
search
(+371) 25 484 474Instrumentu serviss: (+371) 27 354 354
Latviešu
Valsts
Piegādes valsts
Valoda
OUTLETPakalpojumiJaunsAkcijasStokker Finance nomaksaKontakti
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem no 49€
Mans Stokker
Ienākt/reģistrēties
searchMeklēt
JCB-413-01
JCB-413-02
JCB-413-03

Frontālais iekrāvējs 413, JCB

413&JCB , C
 • Īpaši konstruēts lauksaimniecības vajadzībām
 • Standarta aprīkojumā kompakta sešu ātrumu transmisija un LSD ass
 • Teicama redzamība visapkārt un teicams operators komforts
 • Godalgotais EcoMAX dzinējs nodrošina lielu jaudu bez pēcapstrādes
 • Jaudīgi mainīga darba tilpuma virzuļsūkņi efektīvākiem un ātrākiem darbiem
 • Augstas atpakaļgaitas bremzes un elektroniski vadāma sajūga atslēgšana
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 108.3 kW
  • Tehnikas svars: 9053 kg
  • Braukšanas ātrums: 50 km/h
  • Tapas augstums: 3579 mm
  • FTTL: 5153 kg
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 413S nodrošina teicamu produktivitāti un efektivitāti lauksaimniecībā. Šis frontālais iekrāvējs, kas ir būvēts, pamatojoties uz kvalitāti un uzticamību, nodrošina lielu jaudu un griezes momentu, kā arī spēju pārvietot vairāk materiālu par zemākām izmaksām. EcoMAX dzinējs nodrošina iekrāvēja ar lāpstu atbilstību Tier 4i/Stage 3B standartu prasībām bez izplūdes gāzu pēcapstrādes. Plašā kabīne ir pielāgojama jebkura operatora vajadzībām. Tā ir arī ļoti droša mašīna, kas ar vienkāršo tehnisko apkopi un zemajām apkopes prasībām garantē maksimālu darbspējas laiku.
 • JCB-413-02
   • APKALPOJAMĪBA
   • DROŠĪBA
   • EFEKTIVITĀTE
   • KOMFORTS
   • KVALITĀTE, UZTICAMĪBA UN IZTUR
   • PRODUKTIVITĀTE UN VEIKTSPĒJA
   • 413S iekrāvēja ar lāpstu lielais viengabala motora pārsegs nodrošina ātru un vienkāršu piekļuvi dzinēja nodalījumam un dzesēšanas blokam. Piekļuve ikdienas apkopes un eļļošanas vietām no zemes līmeņa vēl vairāk atvieglo darbus un uzlabo drošību. EcoMAX dzinēji ar novatorisko JCB Clean Burn Technology nodrošina atbilstību Tier 4i/Stage 3B standartiem bez cietdaļiņu filtra (DPF) vai selektīvā katalītiskā reduktora (SCR). Tas nozīmē, ka nav jāuzrauga AdBlue šķidruma līmenis un tas mazina tehniskās apkopes un ekspluatācijas izmaksas. Platas serdes vienpusējais dzesēšanas bloks nodrošina maksimālu veiktspēju un neierobežo sīku daļiņu caurplūdi, mazinot nepieciešamību pēc tīrīšanas. Ciklona gaida tīrītājs un gaisa ieplūdes caurpūtes sistēma mazina daļiņu uzkrāšanos gaisa filtrā un vēl vairāk paildzina tehniskās apkopes intervālus. Elektroniskā uzraudzības sistēma ziņo par mašīnas tehnisko stāvokli ar reāllaika brīdinājumiem, aizsargājot JCB 413S frontālo iekrāvēju un operatoru. Ja izvēlēsieties papildu automātiskās eļļošanas bloku, iekrāvējs ar lāpstu pats parūpēsies par savām eļļošanas vajadzībām. Pateicoties pilnībā hidrauliskai divu kontūru bremzēšanai ar vairākām eļļas disku bremzēm, 413S frontālā iekrāvēja bremzēšanas sistēmai praktiski nav nepieciešama tehniskā apkope.
   • Visi pakāpieni ir vienmērīgi izvietoti. Tos papildina ērti satverami rokturi, nodrošinot trīspunktu atbalstu jebkurā brīdī. 413S iekrāvējs ar lāpstu nodrošina teicamu redzamību. EcoMAX dzinējam nav nepieciešami masīvi pēcapstrādes bloki, tāpēc tas ir īpaši kompakts. Dzinējs ir izvietots zem slīpa aizmugurējā pārsega, kas apslēpj arī izplūdes gāzu slāpētāju un gaisa ieplūdes filtru. Frontālā iekrāvēja kabīne ir uzstādīta uz izolatora. Tā nodrošina atbilstību ROPS/FOPS standartiem, kā arī aizsardzību pret putekļiem ar pozitīvu kabīnes spiedienu. Jūsu izvēlei ir pieejami svaiga gaisa, ogles un P3 HEPA recirkulācijas filtri. JCB 413S iekrāvējam ar lāpstu ir iekšējie spoguļi, apsildāmi ārējie spoguļi un motora pārsega spoguļi teicamai redzamībai. Izvēles atpakaļskata kamera sniedz krāsu monitorā skaidru pārskatu par mašīnas aizmuguri. Kabīnē izvietotā divpakāpju ātrās sakabes izolācija aizsargā pret nekontrolētu papildpiederumu atvienošanu. Neatkarīgi no iekrāvēja ar lāpstu riteņu un riepu veida mašīnas priekšpusi un aizmuguri aizsargā pilna izmēra buferi, kas ir iebūvēti stingrā šasijā.
   • JCB 413S iekrāvēja ar lāpstu Tier 4i EcoMAX dzinējs patērē mazāk degvielu pat Tier 3 dzinējiem, ietaupot naudu. Turklāt tam nav nepieciešama izplūdes gāzu pēcapstrāde, tāpēc nav nepieciešamas dārgas siltumnoturīgas eļļas. EcoMAX ir raksturīga lielu jauda un griezes moments pie zemiem dzinēja ātrumiem, kas nodrošina ekonomiskāku transmisijas un hidraulisko sistēmu darbināšanu. Dzinēju var darbināt arī ar zemas kvalitātes degvielām, ļaujot mašīnu pārdot dažādos reģionos un paaugstinot tās tālākpārdošanas vērtību. Bremzēm ir zemāka viskozā pretestība braukšanas un kraušanas darbu laikā, tas uzlabo iekrāvēja ar lāpstu degvielas ekonomiju. 413S mainīga darba tilpuma sūkņi nodrošina padevi slodzes jutīgam vārsta blokam, kas patērē jaudu tikai tad, kad ir nepieciešams, nodrošinot precīzāku, efektīvāku iekrāvēja vadību. JCB 413S riteņu frontālā iekrāvēja dzinēja ventilators automātiski pielāgo darba ātrumu apkārtējās vides temperatūrai, optimizējot dzesēšanu, ietaupot degvielu un samazinot troksni. Reģeneratīvais izkraušanas kontūrs uzlabo riteņu frontālā iekrāvēja darba cikla laiku, vienlaikus samazinot hidrauliskās sistēmas darbības radīto degvielas patēriņu. Papildus regulējama proporcionālā papildu sistēmu plūsma nodrošina vienkāršu speciālo papildpiederumu izmantošanu. Sešu ātrumu transmisija ir 413S standarta aprīkojums. Neliels pārnesumskaitlis nodrošina jaudu un efektivitāti pie jebkura ātruma, kas sniedz teicamu produktivitāti gan lauka darbos, gan uz lielceļa.
   • JCB 413S iekrāvēja ar lāpstu noliecamā un teleskopiskā stūres kolonna ir vienkārši regulējama. Operatori var izvēlēties teicamu vadības sistēmu – vairākas sviras, vadības sviru un atsevišķu palīgiekārtu sviru vai mūsu jauno vadības sviru un elektrohidraulisko proporcionālo palīgiekārtu vadību. Iekrāvēja ar lāpstu stilīgais un modernais centrālais displejs iekļauj analogos rādītājus un krāsu LCD ekrānu, kur ir pieejama informācija par mašīnas tehnisko stāvokli, servisa vajadzībām, darba informāciju un citiem komponentiem. Gaisa kondicionēšana un automātiska klimata vadība ļauj frontālajā iekrāvējā uzturēt teicamu darba temperatūru. Kabīne ir izolēta no dzinēja nodalījuma ar starpsienu un gaisa kameru, kas mazina trokšņus un siltumu. Pateicoties maināmiem iekrāvēja sviras aizturiem, operatori var iestatīt darba augstuma ierobežojumus, kā arī atiestatīt rakšanas un greiderēšanas darba agregātu pozīcijas, uzlabojot drošību un produktivitāti. Triju vai četru plūsmdaļu hidraulika un ātrā sakabe nodrošina iespēju izmantot daudz un dažādus papildpiederumus, kā arī to ātru uzstādīšanu. JCB Smoothride kravas balstiekārta mazina triecienus 413S frontālā iekrāvēja kraušanas darbu laikā, mazinot materiālu zudumus un strukturālās slodzes, kā arī uzlabojot operatora komfortu. Trīsdaļīgs līmēts priekšējais ekrāns nodrošina teicamu redzamību uz priekšu, bet iekšējie spoguļi, apsildāmi ārējie spoguļi un izvēles atpakaļgaitas kamera un slīps aizmugurējais motora pārsegs – labu atpakaļskata redzamību. Izvēlieties kādu no vairākām sēdvietas opcijām ar mehānisko vai pneimatisko balstiekārtu, vinila vai auduma apdari vai pat mūsu Actimo XXL opciju. Šī opcija iekļauj apsildāmu pneimatisko balstiekārtu, gurnu balstu, roku balstus, atzveltnes pagarinājumu un galvas balstu. Turklāt tas viss ir pilnībā regulējams.
   • Lai pierādītu teicamo konstrukcijas kvalitāti, EcoMax dzinējiem ir veiktas 110 000 stundu pārbaudes 70 dažādās mašīnās, tostarp iekrāvējos ar lāpstu, vissarežģītākajos darbos un vidēs. Ierobežota elementu analīze un stendizmēģinājumi nodrošina teicamu konstrukcijas izturību un uzticamību, bet robotizētās mašīnapstrādes, precīzās krāsošanas un novatoriskās montāžas tehnoloģijas – ļoti augstus kvalitātes līmeņus. Akumulatora elementu pārbaudes lielā aukstumā garantē mašīnas iedarbināšanu -20°C temperatūrā. Lai aizsargātu frontālā iekrāvēja motora pārsegu, aizmugurējās gaismas un dzesēšanas bloku no triecienu bojājumiem, esam uzstādījuši pilna platuma aizmugurējo pretsvaru. JCB 413S frontālā iekrāvēja hidrauliskās eļļas un degvielas tvertnes ir integrētas šasijā, nodrošinot aizsardzību un strukturālo stiprību. Šarnīrsavienojumam ir lielas slodzes kārbas sekcija, kas ir daudz stiprāka par atsevišķu plāksni ar rumbu. Papildu aizsardzībai šļūtenes ir rūpīgi izvietotas un nostiprinātas caur šarnīrsavienojumu. Stūres cilindri atrodas lielā augstumā un ir labi aizsargāti pret bojājumiem. Precīzā mehāniskā apstrāde tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu.Šarnīrsavienojumam ir lielas slodzes centrālā rēdze un palielināta izmēra ieliktnis, kā arī dubultie koniskie rullīšu gultņi, kas ir piemēroti gan vertikālajām, gan horizontālajām slodzēm.
   • JCB 413S iekrāvējs ar lāpstu ir pielāgojams lielas slodzes darbiem, tostarp darbam ar atkritumiem vai kodīgiem materiāliem. Papildu plūsmas ātrums ir pilnībā regulējams kustības laikā, nodrošinot precīzu papildpiederumu vadību. Rotējošiem papildpiederumiem varat pat izvēlēties konstantu plūsmu. JCB godalgotais EcoMAX 4,4 litru dzinējs frontālajam iekrāvējam nodrošina 93 kW (125 ZS) jaudu un 550 Nm griezes momentu. Mainīgas ģeometrijas turbokompresors uzlabo veiktspēju pie maziem dzinēja ātrumiem, samazinot darba ciklu laiku un uzlabojot vilkmi. 413S ir pilnībā pārkonstruēts lauksaimniecības darbu vajadzībām. Pateicoties lielai jaudas un svara attiecībai, sešu ātrumu transmisijai un LSD asīm, šis modelis ir teicami piemērots lauksaimniecības darbiem. Standarta komplektācijā ir iekļauta lielas serdes dzesēšana un ciklona sākotnējā filtrēšana sniedz iespēju strādāt visputekļainākajās vidēs. Atjautīgā JCB elektronikas vadība var atvienot sajūgu ar bremžu pedāļa starpniecību, nodrošinot efektīvu un produktīvu frontālā iekrāvēja darbību. Vadot vilkmi caur transmisiju, šī funkcija novirza maksimālo jaudu uz iekrāvēju, mazinot servisa bremžu nodilumu un degvielas patēriņu. JCB 413S iekrāvēja ar lāpstu mainīga darba tilpuma virzuļsūknis nodrošina 156 l/min. plūsmu īpaši efektīvam darbam daudzfunkciju režīmā. Šādi varat veikt paralēlās celšanas darbus un izmantot ļoti dažādus papildpiederumus. Frontālajam iekrāvējam ir pieejama arī liela griezes momenta (HT) iekrāvēja svira un izvēles Super HT svira, kas ir paredzēta darbiem lielā augstumā, piemēram, tilpņu un kravas automobiļu kraušanai. Mēs esam pārliecinājušies, ka JCB 413S ir teicama priekšējā redzamība. Vienlaikus mūsu izvēles ātrā sakabe nodrošina vienkāršu un efektīvu piederumu maiņu (pat citu ražotāju papildpiederumiem).

Jautā speciālistam

Līdzīgi produkti

Frontālais iekrāvējs 403, JCBFrontālais iekrāvējs 406, JCBFrontālais iekrāvējs 407, JCBFrontālais iekrāvējs 409, JCBFrontālais iekrāvējs 411, JCBFrontālais iekrāvējs 413, JCBFrontālais iekrāvējs 419, JCBFrontālais iekrāvējs 427HT, JCBFrontālais iekrāvējs 437, JCBFrontālais iekrāvējs 435S, JCBFrontālais iekrāvējs 457HT, JCBFrontālais iekrāvējs 427HT AGRI, JCB
ModelisFrontālais iekrāvējs 403, JCBFrontālais iekrāvējs 406, JCBFrontālais iekrāvējs 407, JCBFrontālais iekrāvējs 409, JCBFrontālais iekrāvējs 411, JCBFrontālais iekrāvējs 413, JCBFrontālais iekrāvējs 419, JCBFrontālais iekrāvējs 427HT, JCBFrontālais iekrāvējs 437, JCBFrontālais iekrāvējs 435S, JCBFrontālais iekrāvējs 457HT, JCBFrontālais iekrāvējs 427HT AGRI, JCB
Produkta kods403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB427AG&JCB
Nominālā jauda26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Tehnikas svars2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Braukšanas ātrums30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Tapas augstums2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
FTTL1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 
 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Sociālie tīkli
Izveidot vai atjaunot paroli?
Vēl neesi Stokker klients? Uzzini vairāk.Reģistrējies StokkerPRO.