JAUNUMS!
Pievienojies!
Open MenuProduktu katalogs0Open CartOpen Search
search
Iestatījumi
Vietne (valsts)
Piegādes valsts
valoda
0
Jūsu pirkumu grozs ir tukšsPievienojiet grozam produktus vai
dodieties uz sākumlapu
Bezmaksas piegāde
interneta veikala pasūtījumiem uz pakomātiem no 49€
searchMeklēt
Frontālais iekrāvējs 435S, JCB
Frontālais iekrāvējs 435S, JCB 2.
Frontālais iekrāvējs 435S, JCB 3.
JCB 435S Wheel Loader- Loads More Efficiency

Frontālais iekrāvējs 435S, JCB

Produkta kods: 435S&JCB   , C
 • Augsta jaudas un svara attiecība teicamai veiktspējai
 • Sešu ātrumu 50 km/h transmisija ar TorqueLock
 • Ērta operatora vide un JCB Smoothride balstiekārta
 • T4F 6,7 litru dzinējs nodrošina 230 ZS un 945 Nm
 • Liela griezes momenta iekrāvēja svira ar augstas celšanas opciju
 • Cummins dzinējs, ZF transmisija/asis, Rexroth sūkņi, Parker vārstu bloki
Pasūtāma prece
Nosūtīt pieprasījumu
×

Nosūtīt pieprasījumu

 • Tehniskā specifikācija
  • Nominālā jauda: 172 kW
  • Tehnikas svars: 14055 kg
  • Braukšanas ātrums: 52,3 km/h
  • Tapas augstums: 3958 mm
  • FTTL: 8166 kg
  Attēliem un video ir ilustratīvs raksturs.
  + Parādīt vairāk
 • http://www.jcb.com/
  Visi produkti
 • JCB 435S riteņiekrāvējs ar lāpstu ir radīts maksimālai produktivitātei lauksaimniecībā. Pateicoties lielajai jaudas un svara attiecībai, kā arī augstākās kvalitātes komponentiem – Cummins dzinējam, ZF transmisijai un asīm, Rexroth sūkņiem, – 435S uzticami kalpos daudzus gadus. Un 230 ZS, 945 Nm, kā arī 264 l/min. hidrauliskā sistēma nodrošinās maksimālu veiktspēju. Strādājiet ērti visu dienu – galu galā operators, kurš jūtas ērti, strādā ražīgāk. Tas ir arī drošs, viegli apkalpojams un, pateicoties tādām tehnoloģijām kā Eco mode un Auto Idle, – ļoti ekonomisks.
 • 435 rear push
   • COMMAND PLUS
   • DROŠA VADĪBA
   • EFEKTĪVA KONSTRUKCIJA
   • KVALITĀTES PROCEDŪRA
   • NEPĀRSPĒJAMA VEIKTSPĒJA
   • RETĀKAS APKOPES UN APKALPOŠANA
   • 435S frontālajam iekrāvējam ir pilnībā pastrādāta ROPS/FOPS konstrukcija. Statņi ir tādā pašā platumā kā kabīnes aizmugure, nodrošinot plašu interjeru un priekšējo panorāmas vējstiklu. Slēdži un papildu vadības ierīces ir izvietotas pie labās rokas A statņa. Lai ērti pārvietotos pa izvēlnēm, ir pieejami divi krāsu LCD ekrāni, vienu no tiem var izmantot kā atpakaļskata kameru. JCB vienkāršā un loģiskā izvēlņu saskarne ir vienkārši lietojama ar intuitīvo izvēles pagriežamo kontrolleru. JCB 435S frontālā iekrāvēja standarta aprīkojumā ir iekļauti apsildāmi ārējie spoguļi, kas ir elektroniski regulējami no kabīnes iekšpuses. Pilnīgi jauna gaisa ventilācijas sistēma darbina deviņas atkausēšanas ventilācijas izvades un sešas operatora kabīnes ventilācijas izvades, nodrošinot labu redzamību un operatora komfortu jebkurā laikā. Turklāt tās darbojas ļoti klusi. Visas vadības ierīces ir uzstādītas uz sēdekļiem un pārvietojas kopā ar pneimatisko sēdekļa balstiekārtu. Varat izvēlēties operatoriem vispiemērotāko vadības sistēmu. Izvēlei ir pieejama ar vienu roku lietojama vadības svira vai vairāku vadības sviru konfigurācija. Tās visas izmanto elektrohidrauliku maksimālai precizitātei. Pēc rūpīgas operatoru ergonomikas izpētes mēs piedāvājam Command Driving Position, kas nodrošina optimālu vadības ierīču izkārtojumu vadītājiem ar ļoti dažādām ķermeņa formām.
   • Jaunajam JCB 435S frontālajam iekrāvējam atpakaļskata spoguļi ir uzstādīti pirms A statņiem, nodrošinot uzlabotu redzamību. Iekšējie spoguļi, apsildāmi ārējie spoguļi un atpakaļskata kamera nodrošina teicamu redzamību ap riteņiekrāvēju ar lāpstu. Vienmērīgi izvietoti pakāpieni un labi izvietoti rokturi nodrošina drošu iekļūšanu frontālajā iekrāvējā. Neslīdoša pakāpienu virsma un papildu rokturi nodrošina drošu operatora iekļūšanu frontālajā iekrāvējā. Dzinēji ar cietdaļiņu filtru rada papildu ugunsgrēka risku, jo reģenerācijas režīmā var rasties ļoti liels karstums. Jaunie 435S neizmanto cietdaļiņu filtru, tāpēc iepriekš minētie riski nav aktuāli. Kabīne ir uzstādīta uz izolatora. Tā nodrošina atbilstību ROPS/FOPS standartiem, kā arī aizsardzību pret putekļiem ar pozitīvu kabīnes spiedienu. Varat izvēlēties arī svaiga gaisa vai ogles filtrus.
   • JCB 435S automātiskās tukšgaitas funkcija atiestata dzinēju uz 700 apgr./min. pēc 30 sekundēm bezdarbības, bet Eco režīms ierobežo dzinēja ātrumu līdz 1800 apgr./min., samazinot degvielas patēriņu. Vienlaikus produktivitāte saglabājas tikpat iespaidīga. Sešu ātrumu transmisija ar TorqueLock nodrošina 100% efektivitāti visos frontālā iekrāvēja pārnesumos. Tuvākas pārnesumu attiecības nodrošina zemākus dzinēja ātrumus katrā pārnesumā, kas uzlabo veiktspēju un samazina degvielas patēriņu. Riteņa ātruma bremzēšana nozīmē, ka bremzes uz jaunā 435S frontālā iekrāvēja griežas tādā pašā ātrumā kā riteņi, mazinot siltumu un berzi, kā arī uzlabojot degvielas ekonomiju. JCB 435S hidrauliskais dzesēšanas ventilators automātiski reaģē uz apkārtējās vides izmaiņām un pielāgo ventilatora ātrumu, optimizējot dzesēšanu, mazinot degvielas patēriņu un trokšņu līmeni. JCB novatoriskie mainīga darba tilpuma sūkņi nodrošina padevi slodzes devēja vārsta blokam, kas patērē jaudu tikai tad, kad ir nepieciešams, un nodrošina precīzāku un efektīvāku iekrāvēja vadību. Vārstu blokā esošie nenoslogotie plūsmdaļu vārsti nodrošina strēļu nolaišanos smaguma, nevis hidrauliskā spēka ietekmē, kas mazina degvielas patēriņu. JCB Smoothride kravas balstiekārta mazina triecienus kraušanas darbu laikā, mazinot materiālu zudumus un strukturālās slodzes, kā arī uzlabojot operatora komfortu. Darba ātrumus ar darba agregātu var mainīt no kabīnes ar modernākajām Command Plus vadības ierīcēm.
   • JCB 435S riteņu iekrāvējs ir radīts lauksaimniecības darbu augstajām prasībām. Ierobežota elementu analīze un stendizmēģinājumi nodrošina JCB 435S teicamu strukturālo stiprumu un izturību. Akumulatora elementu pārbaudes lielā aukstumā garantē mašīnas iedarbināšanu -20°C temperatūrā. Precīzā mehāniskā apstrāde tapām un buksēm nodrošina lielas pielaides un precīzu novietojumu. Lai JCB 435S sasniegtu visaugstākos kvalitātes līmeņus, mēs izmantojam modernākos ražošanas procesus, piemēram, robotizētu mašīnapstrādi, precīzas krāsošanas tehnoloģiju un novatoriskas montāžas metodes. JCB 435S šarnīrsavienojumam ir lielas slodzes kārbas sekcija, kas ir stiprāka par vienu plāksni ar rumbu. Papildu aizsardzībai 435S stūrēšanas hidrocilindri atrodas lielā augstumā, bet šļūtenes izvietotas caur šarnīrsavienojumu. Frontālā iekrāvēja šarnīrsavienojumam ir lielas slodzes centrālā tapa un lielizmēra bukse, uzlabojot izturību. Papildus dubulti konusveida rullīšu gultņi apakšējos kārbas savienojumos ir piemērotu gan vertikālajām, gan horizontālajām slodzēm. Aizmugurējais pretsvars aizsargā 435S frontālā iekrāvēja dzesēšanas bloku un aizmuguri, tostarp aizmugurējās gaismas, pret bojājumiem.
   • Šī frontālā iekrāvēja Cummins QSB 6,7 litru dzinējs nodrošina iespaidīgu 230 ZS jaudu, sasniedzot maksimālo dzinēja griezes momentu 945 Nm ar 1500 apgr./min. Dzinējs nodrošina atbilstību Tier 4 Final/Stage IV standartiem, izmantojot tikai izplūdes gāzu recirkulāciju (ECR), selektīvo katalītisko reducēšanu (SCR) un dīzeļa oksidācijas katalizatoru (DOC). Darbi ar JCB 435S ir ātri paveicami – maināmas ģeometrijas turbokompresors palielina jaudu pie zemiem dzinēja ātrumiem, bet jaudīgā divkāršā maināma darba tilpuma virzuļsūkņa hidraulika nodrošina iespaidīgu 264 l/min. cirkulāciju. JCB izvēles ātrā sakabe nodrošina ātru un efektīvu frontālo iekrāvēju papildpiederumu maiņu. Ātrā sakabe ir savietojama ar citiem pēcpārdošanas papildpiederumiem. JCB 435S liela griezes momenta svira nodrošina paralēlās celšanas iespēju un teicamu iekrāvēja gala pārredzamību darbam ar dažādiem papildpiederumiem. Izvēlieties liela griezes momenta sviru un varat šo frontālo iekrāvēju izmantot darbam augstumā (tilpņu, piekabju un izkliedētāju uzpildīšanai). Optimālam darba ātrumam un efektivitātei (paātrinājumam, braukšanai nogāzēs un pa lielceļiem) 435S ir mūsu unikālā sešu ātrumu transmisija ar TorqueLock pie katra pārnesuma. Frontālais iekrāvējs nodrošina precīzu un vienmērīgu papildpiederumu vadību – nemainīgs griezes moments ir pieejams visā agregātu šasijas pagriešanas diapazonā. JCB novatoriskā elektroniskā vadība nodrošina progresīvu sajūga atslēgšanu efektīvākai un produktīvākai iekrāvēja vadībai. Šī funkcija vada saķeres spēku caur transmisiju, novirzot maksimālo jaudu uz iekrāvēja hidrauliku un mazinot servisa bremžu nodilumu un degvielas patēriņu. Pateicoties dažādām ass opcijām, JCB 435S frontālo iekrāvēju var pielāgot ļoti dažādiem lietojumiem. Mēs piedāvājam atvērta tipa diferenciāļus darbam uz cietām virsām, ierobežotas izslīdes diferenciāļus darbam uz mīkstām un dubļainām virsmām, kā arī atvērta tipa diferenciāļus ar automātiski bloķējamu priekšējās ass diferenciāli darbam dažādos apstākļos.
   • Jaunā JCB 435S frontālā iekrāvēja dzinējs ir viegli pieejams, pateicoties lielam motora pārsegam, kas ir ērti atverams no sāniem. Piekļuve šķidruma dīzeļa izplūdē (DEF) tvertnei ir tikpat vienkārša un aizsargāta ar slēdzamu režģi, kas atrodas mašīnas aizmugurē. Elektroniskā monitoringa sistēma nodrošina informāciju par mašīnas tehnisko stāvokli, sniedzot reāllaika brīdinājumus. Tas aizsargā gan 435S, gan operatoru. Izvēles automātiskās eļļošanas komplekts nozīmē, ka frontālais iekrāvējs pats tiks galā ar eļļošanas darbiem. Platas serdes dzesēšanas bloks un maināma virziena ventilators nodrošina efektīvu dzesēšanu vidē ar gaisā esošiem gružiem. Tā kā JCB 435S ir izmantoti augstākās kvalitātes komponenti, piemēram, Cummins dzinējs, ZF transmisija un asis, Rexroth sūkņi un Parker vārstu bloki, mašīna ir paredzēta ilgam kalpošanas laikam. Pateicoties pilnībā hidrauliskai divu kontūru bremzēšanai ar vairākiem eļļā iegremdētiem diskiem, bremzēšanas sistēmai praktiski nav nepieciešama tehniskā apkope. Vairums Tier 4 Final/Stage IV dzinēju izmanto cietdaļiņu filtru (DPF), kas ir dārgs un tā nomaiņa aizņem daudz laika. Cummins dzinējam nav cietdaļiņu filtra, tas mazina servisa un ekspluatācijas izmaksas.

Jautā speciālistam

 
 
Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā.
 
 • Klientu atbalsta serviss Pi-Pk 8.00-17.00
 
 
 
 
Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā un uzzini pirmais par īpašajiem piedāvājumiem. Ikmēneša ziņas, ieteikumi un atgādinājumi tavā e-pastā
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka 92 no 100 Stokker klientiem mūs ieteiktu saviem draugiem vai kolēģiem?
Ära vajuta
Mans Stokker
E-pasts
Smart-ID
Facebook/Google
Mainīt vai atjaunot paroli?

Pieslēgties ar SmartID

Ja lietojat Smart-ID "Basic" kontu, reģistrācija StokkerPRO Bonuss programmai nebūs iespējama. Nepieciešams izveidot pilno Smart-ID kontu, izmantojot e-ID karti vai bankas filiālē, lai veiktu personas identitātes apliecināšanu.

 • Ja esat Stokker klients, bet e-veikalu izmantojat pirmo reizi
 • izveidojat paroli , lai ienāktu sistēmā.

Vēl neesi Stokker klients? Ieskaties šeit un reģistrējies →Reģistrējies StokkerPRO un pelni ar pirkumiem.
SIA Stokker izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju par precēm un pakalpojumiem, kā arī uzlabotu mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, nospiediet "Apstiprināt visas". Ja vēlaties mainīt savu izvēli, lūdzu, nospiediet “Pārvaldīt iestatījumus”.
Pārvaldīt iestatījumus
Apstiprināt visas